Jdi na obsah Jdi na menu
 


Phantonka

Věří, že oni musí získat Masku života a dokončit jejich úkol, Toa Nuva se rozhodnou rozdělit se. Lewa, Kopaka a Pohatu pomáhají Matoranům a Tahu, Gali a Onua jdou k bažině daleko dole. Lewův tým napadá Bratrstvo Makuty, ale objeví je jejich nepřátelé kteří nemohou být snadno poraženi.Obrazek
Toa Nuva skončí v tajemné jeskyni Karda Nui, jádru vesmíru, při misi dosáhnout jejich osudu. Ačkoli život velké odvahy Mata Nui byl uložený, zůstane uvězněný v nekonečném spánku. Jen Toa Nuva jej můžou probudit a obnovit světlo vesmíru.

Toa jsou nyní vyzbrojeni adaptivními obrněnými jednotkami, zbraněmi a maskami, který se můžou změnit v kterémkoliv prostředí ve kterém se hrdinové ocitnou. A oni potřebují jakoukoliv výhodu kterou mohou dostat, proti silným, netopýrům-členové bratrství Makuty kteří vypustili útok na Matorany z Karda Nui. Už, pijavice stínu předělali mnoho Matoranů na zlé.

Všichni Toa a jejich nepřátelé se musí spojit s Matorany jestliže doufají, že vyhrají tento zápas. Toa objeví schopnost vymyslet duševní spojení s Matorany, získání jejich vědění o Karda Nui a uvolnění nové síly pro Matorany. Makuta, stínil energii rozpoutanou když byl život Mata Nui obnoven Matoro umístěním na masce života, muset se spoléhat na zlé Matorany a chovat se jako jejich "oči." ten Matoran získá přístup k novým sílám.

Nový svět se vzbudil -- Město v oblacích -- a legendy pokračují...
Bajný ostrov Kirani Nui přichází k životu.Vzrůstající ostrov Mahri Nui se připojil k Voya Nui a vytvořili jeden ostrov,Kirani Nui.Teď už to není jen ostrov,je to město...
Toto město se zvedlo od zemského dna.Teď je v oblacích a legendy,legendy pokračují...
Toa Nuva se vracejí zpět.
2008...rok plný záhad....

OBRAZKY BIONICLE 2008

 

 

26

02

16

14 13 12 03

05 tanma photok

solek chirox02 vamprah antroz02

kirop

toa_ignika01 toa_ignika03 toa_ignika02

 ObrazekObrazekObrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář